O FIRMĚ

Home » O FIRMĚ

Garmisch & La Reginetta

Firma Garmisch, s.r.o. se sídlem v Třebiči na adrese: Svatopluka Čecha 239/1 a kamennou prodejnou v Třebíči je na českém trhu od roku 1994.

~

Od doby svého vzniku si kvalitou a širokým sortimentem vyráběné obuvi získala pevné místo na naše trhu. Od svého počátku je především zaměřená na výrobu obuvi turistické.

~

Od vzniku firmy Garmisch, s.r.o. by jste napočítali pestrou paletu modelů této obuvi, která se sice postupem času mění, ale oblíbené, časem ověřené a vyzkoušené modely najdete ve výrobním programu i v současnosti.

~

V současné době má ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.

~

Firma Garmisch úzce spolupracuje s dceřinou společností La Reginetta se sídlem v Itálii, kde má 40 ti letou tradici ve výrobě obuvi. Výrobky firmy Garmisch, s.r.o. jsou dodávány do většiny států Evropy. Obuv je navrhována ve spolupráci s italskými návrháři z oblasti Dolomit, kde je zároveň ověřována v těchto náročných podmínkách.Detaily z výroby

Na trh je dodávána obuv ve velikostech 36 – 46/47, některé modely jsou dodávány v dětských velikostech 28 – 35 a naopak dva modely jsou v různých barevných kombinacích vyráběny ve velikostech 47 – 51/52.

~

Firma Garmisch, s.r.o. vyrábí obuv z kvalitních svrškových materiálů a membrán v různých kombinacích.

~

Každý model obuvi je obvykle ve třech barevných kombinacích.

~

Podešve jsou z kvalitních materiálů a v širokém sortimentu, samozřejmě nechybí zastoupení světoznámé značky Vibram.

~

Pro zimní vzory je používán excelentní patent firmy ALPI tzv. OC system – podešev se zabudovaným odnímatelným protiskluzem.